Sprendimai

TrackingMAP sistema suteikia galimybę visiškai automatizuotai nuotoliniu būdu nuskaityti skaitmeninius tachografus. Sistema nustatytais laiko intarpais automatiškai nuskaitys ir parsiųs vairuotojo ir vilkiko DDD failus. Visuomet būsite tikri, kad Jūsų tachografai nuskaityti laiku pagal galiojančius teisės aktus.

Tachografo nuskaitymui nereikalingi jokie papildomi prietaisai (kortelių skaitytuvai). Vairuotojui dirbant sistema automatiškai nuskaito duomenis ir šis procesas nereikalauja jokio rankinio prisilietimo. Nuskaičius duomenis skaitmeninis tachografas užfiksuoja šį procesą ir transporto inspekcijos patikrinimo metu parodo, kad nuskaitymas buvo atliktas laiku.

Parsiųsti DDD failai saugomi TrackingMAP serveryje ir juos galite parsisiųsti bet kuriuo metu prisijungę prie sistemos. Taip pat parsiuntus DDD failus juos automatiškai eksportuojame į sistemą, kuri juos išanalizuoja ir pateikia išsamią informaciją (Tabelis, atlyginimai ir kt.). TrackingMAP sistema nuskaito vairuotojo ir vilkiko DDD failus iš visų skaitmeninių tachografų modelių.

Visi sprendimai