Archyvas

Naujienų archyvas

 

Priemonės „Naujos galimybės LT“ pagalba įmonė pristatė savo naujausią produkciją užsienio parodose

UAB „Medium group“, stabiliai auganti logistikos IT sprendimų kūrimo srityje, įgyvendino projektą „UAB "Medium group" eksporto rinkų plėtra“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0266 (Projekto vertė 82 684 eurai). Šio projekto tikslas - pasinaudojant ES parama paskatinti eksporto plėtrą į potencialo turinčias rinkas.

Skaityti plačiau

Alkotesteris su imobilaizeriu, neblaiviam vairuotojui STOP!

Norite būti užtikrinti, kad Jūsų vairuotojai už vairo sėda visiškai blaivūs? TrackingMAP siūlo naujos kartos sprendimą susietą su transporto kontrolės sistema, kuris garantuos kad neblaivus vairuotojas negalėtų užvesti ir vairuoti transporto priemonės. Diegiame tik aukščiausio lygio ir visame pasaulyje patvirtintus Vokietijos gamintojo “Dräger" alkotesterius su imobilaizeriu - Interlock 7000, Interlock 5000 ir XT.

Skaityti plačiau

Kontroliuokite ir analizuokite savo skaitmeninio tachografo duomenis!

TrackingMAP sistemos funkcionalumas leidžia nuotoliniu būdu ir pasirinktais laiko intarpais nuskaityti duomenis iš skaitmeninio tachografo (vairuotojo ir vilkiko DDD failai). Nuo šiol galite ne tik nuotoliniu būdu ir automatizuotai parsisiųsti DDD failus iš skaitmeninio tachografo, bet ir juos išanalizuoti. Sukūrėme sistemą, kuri automatiškai perima parsiųstus DDD failus ir juos išanalizuoja, bei gali perduoti buhalterijai vairuotojų atlyginimų skaičiavimui, tabelių formavimui, bei kitoms verslo valdymo sistemoms pagal kliento poreikį.

Skaityti plačiau

Priemonė „Naujos galimybės“

UAB „Medium group“ stabiliai dirbanti transporto darbą optimizuojančių sistemų kūrimo ir telekomunikacijų teikimo srityse, sėkmingai įgyvendino nuo 2014 m. rugsėjo mėnesio vykdytą projektą „UAB "MEDIUM GROUP" EKSPORTO RINKŲ PLĖTRA“.Kadangi Lietuvos rinka yra gana maža, bendrovė pagrindinį dėmesį skiria užsienio rinkų ir klientų paieškai. Efektyviausias būdas gauti informaciją apie užsienio rinkas yra dalyvavimas jose vykstančiose parodose, kuriose skiriamas didelis dėmesys transporto darbą optimizuojančioms sistemoms.

Skaityti plačiau