Naujienos

Alkotesteris su imobilaizeriu, neblaiviam vairuotojui STOP!

Norite būti užtikrinti, kad Jūsų vairuotojai už vairo sėda visiškai blaivūs?

TrackingMAP siūlo naujos kartos sprendimą susietą su transporto kontrolės sistema, kuris garantuos kad neblaivus vairuotojas negalėtų užvesti ir vairuoti transporto priemonės.

Diegiame tik aukščiausio lygio ir visame pasaulyje patvirtintus Vokietijos gamintojo “Dräger“ alkotesterius su imobilaizeriu – Interlock 7000, Interlock 5000 ir XT.

Alkotesteris nesudėtingai montuojamas bet kokio tipo tramsporto priemonėje ir sujungiamas su variklio bloku. Vairuotojas norėdamas užvesti variklį privalo atlikti alkotesterio testą ir nesant promilių variklio blokas atblokuojamas.

Mūsų siūlomas sprendimas pasižymi stabilumu (identifikuojamas tik alkoholis, nereaguojama į kitas medžiagas. pvz. metinės cigaretės, kramtomoji guma ir kt), taip pat alkotesteris užsikrauna ir paruošiamas dirbti vos per 4 sekundes.

Manote, kad vairuotojas, gali gudrauti ir alkotesterio testą duoti atlikti blaiviam asmeniui? Šiam žinksniui kelias užkirstas, nes alkotesteris prašys vairuotojo pakartotinai atlikti blaivumo testą vairavimo metu, arba sekančio sustojimo metu. Turime galimybę alkotesterius užprogramuoti įvairiais skirtaingais nustatymais.

Teikiama nauda

– padeda išvengti problemų dėl vairavimo išgėrus

– sumažina neblaivių asmenų susižalojimo riziką bei žalą turtui

– padidina keleivių bei klientų pasitikėjimą įmone

– padidina naudotojo atsakingumą

– padeda išvengti žalos įmonės įvaizdžiui dėl alkoholio vartojimo darbe sukeltų pasekmių

– sustiprina atsakingos įmonės įvaizdį bei nurodo atsakingą požiūrį į saugumą keliuose bei darbo vietoje.

Apžvalga

Dräger Interlock alkoholio matuokliai yra patikimi ir lengvai naudojami automobilio užvedimą blokuojantis prietaisai. Kaip ir kiti užvedimą blokuojantys alkoholio matuokliai, Dräger Interlock leidžia užvesti automobilį tik kai blaivumo testo rezultatas yra žemiau nustatytos ribos. Šio tipo prietaisai padeda sistemiškai sumažinti nelaimingų atsitikimų ir avarijų riziką, atsirandančią kai technines priemones valdo neblaivūs asmenys. Dräger Interlock prietaisai ne tik padeda išvengti personalo susižalojimų dėl neblaivumo, padeda apsaugoti turtą, bet ir prisideda prie socialiai atsakingos organizacijos įvaizdžio. Dräger Interlock pasižymi greitu, patikimu ir sklandžiu veikimu.

Informacijos kaupimas

Prietaisai visą informaciją (sėkmingus ir nesėkmingus bandymus užvesti, variklio paleidimą be blaivumo testo, bandymą atjungti alkotesterį ar akumuliatorių, visus kitus veiksmus su prietaisu) fiksuoja atmintyje, kurią vėliau galima peržiūrėti. Atminties peržiūros metu gali būti išaiškinti problemų su alkoholio vartojimu turintys vairuotojai, „sukčiavimo“ ar alkotesterio atjungimo / apėjimo atvejai. Dräger Interlock 5000 atmintis – 30,000, Dräger Interlock 7000 – 500,000 įvykių.

Instaliacija ir veikimas

Prietaisai sumontuojami gamintojo įgaliotų atstovų buveinėse arba pagal susitarimą, kitoje kliento nurodytoje vietoje. Dräger Interlock yra alkotesteris su automatiniu transporto priemonės starterio blokavimu. Vairuotojas privalo atlikti blaivumo testą prieš paleidžiant transporto priemonės variklį. Jeigu alkoholio koncentracija viršija iš anksto nustatytą ribą, starteris blokuojamas ir automobilio užvesti neleidžiama. Norint užtikrinti, kad transportą ir toliau vairuotų tik blaivus asmuo, atsitiktiniu laiko intervalu reikalaujami papildomi testai. Pvz. vairuotojas pirmą papildomą blaivumo testą turi atlikti už 10 minučių, vėliau testą reikalaujama atlikti atsitiktiniu intervalu, tačiau ne rečiau nei kartą per valandą (visi laiko intervalai gali būti konfigūruojami). Aptikus alkoholį, sistema automobilio variklio neišjungia, tačiau pažeidimą įrašo į atmintį ir gali atlikti papildomus veiksmus, pvz. įjungiami transporto priemonės avariniai žibintai, garso signalas, ar aktyvuojama kita įranga, prijungta prie Dräger Interlock prietaiso (SMS siuntimas, arba sąsaja su TrackingMAP sistema ir duomenų išvedimas į ją).

Dėl platesnės informacijos apie šiuos alkotesterius ir specialaus pasiūlymo Jums kreipkitės:

El. paštu: info@trackingmap.eu

Telefonu: +370 616 22188 / +370 627 11862